Brigáda hosteska

Jste studentka, je Vám alespoň 15 let a sháníte brigádu hostesky v Brně? Nabízíme vám možnost stát se Brno Models. Pořádáme i akce v Praze, takže pokud jste z Prahy, jděte prosím na stránku brigáda hostesky v Praze.

Neustále hledáme nové dívky, které jsou charakterní, komunikativní a především spolehlivé, do našeho portfolia hostesek (Brno). Pokud máte zájem o nabídky práce a brigády hostesky na různých akcích, zaregistrujte se do našeho systému.

 

 

Pokud nemáte fotografie (portrét a postava), ani se neregistrujte. Profily bez fotografií rovnou mažeme. 🙂

Po registraci a vložení Vašich fotografií a životopisu Vás kontaktujeme a domluvíme si s Vámi krátkou schůzku. Pokud Vás na schůzce vybereme, na Váš e-mail začnou chodit poptávky na hostessingové akce. Vy se k akcím budete moci přihlašovat.

Brigáda hostesky bývá často velmi zajímavá práce. Nejde vždy jen o peníze. Brno Models (a Brno Models Praha) vám však nabízí co nejlepší finanční ohodnocení. Své hostesky vysíláme především na vědecké konference, firemních akce a veletrhy. Veškeré akce filtrujeme tak, aby kromě finančního ohodnocení byla brigáda přínosná pro budoucí kariéru dívky.

Přihlásit do systému – pokud jste již registrovaná hosteska.

Přidejte

... se k nám!