Hostesky na strojírenský veletrh MSV

Hledáte spolehlivé, reprezentativní a příjemné brněnské hostesky pro Váš stánek či akci na strojírenském veletrhu MSV v Brně? Pro rok 2024 jsme pro Vás připravili výběr charismatických hostesek, které Vás nezklamou. Kontaktujte nás na: hostesky@brnomodels.cz a vyžádejte si naši nabídku na MSV.

300 hostesek

Nabízíme přes

Naše hostesky

Některé z našich přes 300 ověřených hostesek

Pokud pro Vaši akci či stánek hledáte příjemné hostesky, na které se dá spolehnout, tak aby Vás co nejlépe reprezentovali na brněnském výstavišti v roce 2024, tak jste zde správně. Připravili jsme pro Vás seznam hostesek, které jsou připraveny Vás reprezentovat na MSV. Kontaktujte nás a určitě si vyberete.

hostesky@brnomodels.cz

Těšíme se na Váš kontakt. Sdělte nám prosím více informací o Vaší akci – počet hostesek, začátek a konec akce a počet hodin, který předpokládáte.

Brno Models poskytuje zajištění akcí nejen pro MSV, ale dodává hostesky na veletrhy v Brně, firemní prezentace, Brněnský okruh (MotoGP), natáčení reklam a videoklipů apod. Naše hostesky mluví mnoha jazyky (anglicky, německy, rusky, italsky, španělsky, …).

Aktuálně sháním: