O nás

Agentura Brno Models je progresivně se rozvíjející společností na českém trhu s působností po celé ČR a aktivitami i v zahraničí. Na trhu jsme již od roku 2010. Za jednu dekádu jsme získali mnoho zušeností s pořádáním akcí a poskytováním kvalitních prověřených hostesek.

Neplatíme si žádnou reklamu. Poptávky máme pouze od spokojených klientů a z doporučení. Fungujeme efektivně a proto jsme tak levní. Zkuste nás!

Našim cílem je poskytovat maximální spokojenost našim klientům a stálý rozvoj našim hosteskám a modelkám, čímž vybočujeme z řady našich konkurentů a zařazujeme se tak mezi komplexní poskytovatele v oboru hostessingu a modelingu na českém trhu.

Naše hostesky a modelky

V naší databázi více jak 250 hostesek / modelek, u kterých přísně dbáme na jazykovou vybavenost, příjemný vzhled a společenské chování. Víme, že krása je relativním pojmem a proto na každou akci s partnerem pečlivě vybíráme dle jeho preferencí jak fyzický vzhled, tak především vystupování a jazykovou vybavenost hostesek.

Dbáme na osobní kontakt s klientem a proto na našich stránkách nenaleznete žádný objednávkový formulář či katalog hostesek. Personální zajištění Vaší akce není nákup zboží a vyžaduje osobní přístup. Fotografie slečen Vám zašleme přímo na míru Vašich požadavků a budete mít 100% jistotu, že právě tyto slečny či pánové jsou vybráni s nejvyšší pečlivostí a ve Vámi vybraném termínu jsou k dispozici. Fotky jsou aktuální a dívky na nich vypadají jako ve skutečnosti.


V rámci našich služeb můžete využít rozmanitých služeb hostessingu a modelingu, ale i kompletního event managementu. Na přání klienta je možné zajistit i profesionální fotografie z akce, cattering, administrativní podporu akce, tlumočení, ale i ostrahy akce a mnoho dalšího.

Jak funguje poptávka

V případě Vašeho zájmu o zajištění akce našimi hosteskami či modelkami:

Kontaktujte Sales managera, který s Vámi probere detaily Vaší objednávky a vytvoří jak cenový návrh, tak portfolio hostesek dle Vašich preferencí.

Doladíte detaily akce (termín, místo, dopravu, rozsah služeb, platové podmínky).
Těšíte se na příjemnou akci bez starostí o námi zajišťované služby.

Kontakt:
Brno Models
Úvoz 977/18, Brno 60200
IČ: 74 48 34 71
nejsme plátci DPH

300 hostesek

Nabízíme více než

Postarám se o Vaši akci

704 497 247