Jak se stát hosteskou

Stát se hosteskou je velmi jednoduché. Stačí se nechat zaměstnat hostessingovou agenturou, jako je například Brno Models na hostessinovou akci. Podmínkou je věk alespoň 15 let, pěkný vzhled, slušné vystupování, ale především perfektní spolehlivost. Naše agentura stále hledá nové tváře a nabízí brigády pro hostesky v Brně.

 

Co to je hosteska?

Mladá žena, která na veletrzích (např. BVV v Brně) reprezentuje firmu na stánku. Stará se o hosty a zaměstnance firmy. Napříkald jim uvaří kávu, může rozdávat propagační předměty, lákat kolemjdoucí ke stánku či umýt po hostech nádobí. Oblečení hostesky je většinou společenské nebo má hosteska klientem určený kostým.

Brigáda hostesky může být zajímavá nejen díky nadstandartnímu finančnímu ohodnocení, ale i získaným zkušenostem a setkání se s novými lidmi, ke kterým by hosteska normálně neměla přístup. Občas může práce hostesky znamenat cestu k nové kariéře a téměř vždy zajímavé kontakty.

Chcete-li se stát hosteskou, zaregistrujte se do našeho systému. Jednou za čas pořádáme casting, na který Vás pozveme a v případě vybrání se stanete hosteskou.

Přidejte

... se k nám!