Brno Models vás vítá

06.02.2010 @admin

Brno Models je nová agentura zajišťující hostesky na vaše akce. Jsme HR agetura, ale nabízíme mnoho služeb z oboru činností modelingových agentur. Vyzkoušejte naše služby a objednejte si Brno Models na vaši akci či a propagaci vašeho produktu. Na firemní i akademické akce posíláme pouze prověřené a spolehlivé hostesky. Klikněte zde pro objednání Brno Models na vaši akci.

Pokud jste dívka, která shání brigádu hostesky či se chcete stát modelkou či fotomodelkou, Brno Models je zde pro právě pro vás. Neustále sháníme charakterní a spolehlivé modelky do našeho portfolia. Pokud se chcete stát Brno Models a dostávat nabídky na hosteskové akce, klikněte zde.

Můžeme vám pomoci s vaším startem modelky. Nabízíme možnost vytvoření booku fotografií za výhodnou cenu. Fotografie pak můžete použít při shánění práce či brigády i u jiných agentur.

Náš cíl je rychle a efektivně poskytovat služby svým klientům za výhodné ceny a se skvělou kvalitou a rychlostí. Dívkám Brno Models chceme poskytnout co nejvíce zajímavých pracovních příležitostí a nabídek na hosteskové akce.

Děkujeme za vaši podporu, vaše Brno Models.